Sellel sügisel tähistab meie kool 111. sünnipäeva. Lisaks saab Vabaduse tn koolimaja 85 ja Tallinna tn koolimaja 60 aastat vanaks.

Kooli sünnipäevanädal algas Vabaduse tn majas koolimajade makettide näitusega. Maketid valmisid viis aastat tagasi 5. klasside tehnoloogiaõpetuse tundides.  5. klasside õpilased mõõtsid hooned ja väljakud, arvutasid maketi valmistamiseks vajalikud mõõdud, valmistasid majad, tänavad, väljakud, puud ja tegid ära suurema osa värvimistöid. Värvimistöödega abistasid neid 9. klassi õpilased. Abis olid õpetajad Kristina Hüüs, Natalia Novik, Pille-Riin Pukk, Virge Tambi, Leeni Turban. Projekti eestvedajaks oli Martin Kink.

5. oktoobrist saab näitust vaadata Tallinna tn õppehoones.

Sünnipäeva nädala raames toimuvad veel traditsiooniline Tunglajooks ja sünnipäevaaktused.

Palju õnne meile!