8. oktoobril jõudis  Vabaduse tänava  koolimajja  rändav koolinäitus “TERVE TERVIS. Söö. Liigu. Suhtle. Puhka.”
Tegemist on Tervisemuuseumi ja Rimi alustatud koostööprojektiga tervisliku eluviisi ja mitmekesise toitumise edendamiseks laste ja noorte hulgas.
Näitusega kaasneb haridusprogramm (tunnikavad ja -materjalid), eelkõige inimeseõpetuse, bioloogia, kodunduse õppeainetes kasutamiseks. Tunnikavad on koostatud III kooliastmele ja vastavad õppekavale.

Töölehed ei ole veel saabunud, aga õpilased on näituse juba üles leidnud ja  huvipakkuvaks tunnistanud. Klassijuhataja tunni raames tutvus ja uudistas näitust 6.D klass.  Eesmärgiks selgitada, kuidas  õpilane ise saab ennast toetada, mis on need igapäevased abistavad tegevused.  Lugesime, mõtisklesime ja arutlesime. Õpilased tegid endale kirjaliku kokkuvõtte, mis sai päeviku vahele 🙂 – et oleks kohe hea vaadata.