Lääne-Virumaa koolide mälumänuturniir leidis aset  juba 22. korda. Käesoleval õppeaastal toimus 7 mängu. Viimase mängu jaoks koostas küsimused võistkond RG35 (fotol).

Turniiri käigus selgitati välja meie maakonna parimad mälumängurid õpilaste seas.

Põhikoolide arvestuses:
1. Hatifnatid – Haljala Kool (Sandra Karro, Marleen Laigu, Heiko Einberg, Henri Randoja)
2. Kisakõrid – Väike-Maarja Gümnaasium
3. Rööprähklejad – Rakvere Vabaduse Kool (Elise Bobõlski, Arabella Madilainen, Arabella Altrof, Britta Preismann)

Gümnasistide arvestuses:
1. RG35 – Rakvere Riigigümnaasium (Kris Sipolainen, Ann-Marii Suvoorov, Markus Jõgi, Timo Tiimus)
2. Gnoomid – Rakvere Riigigümnaasium
3. Desiree – Rakvere Riigigümnaasium

Võistkonna RG35 liikmed arvasid, et mälumängupisiku said nad Rakvere Vabaduse Koolist (endise nimega Rakvere Gümnaasium) ning lubasid ka järgmisel aastal turniiri läbiviimisele küsimuste koostamisega kaasa aidata. 13. mail on neid ootamas osalemine koolinoorte Eesti meistrivõistlused mälumängus. Hoiame pöialt!

Täname kõiki osalejaid ja küsimuste koostajaid. Kohtume taas sügisel!

Rohkem infot turniiri kohta