Kundas toimus 21. aprillil maakondlik kooliteatrite festival.

Teatriansambel Vabakas astus lavale etendusega “Viisaka käitumise õhtu”, mis valmis Iina Aasamaa Käitumisõpiku ainetel. Lavastas Aili Teedla. Osalesid Rakvere Vabaduse Kooli õpilased: Teele Lehtpuu, Elise Bobõlski, Rasmus Laks, Ruuben Aan, Luna-Mai Klettenberg, Karin Laks ja Elena Naumoska ning lisaks meie endised noored, kes õpivad praegu Riigigümnaasiumis,: Ainar Tropp, Mikk Bobõlski, Maia Länik ja Madli-Riin Veski. Külalisena abistas vilistlane Oliver-Hannes Kurs. Žürii: Robin Täpp, Keio Soomelt, Mare Taar, Kristiina Oomer ja Arvo Pani.

Teatriansamblit tunnustati eripreemiaga Täpse ansamblimängu ja mänguruumi tajumise eest. Maia Länik pälvis näitejapreemia.
Meeleolukas päev kõikidele teatrit armastavatele noortele!
Fotograaf Reti Kokk

NB! Etendust saab vaadata 10. mail kell 18 kooli Vabaduse tn aulas. Kõik huvilised on oodatud!