27. märtsil tunnustasime kiidukaardiga 6.-9. klassi neid õpilasi, kes õppisid II trimestril väga hästi või hästi. Selliseid õpilasi on meie koolis 6.-9. klassis 95.
Lisaks pälvisid kooli tänukirja ja 10 õpilast, kes esindasid meie kooli väärikalt II trimestri jooksul toimunud aineolümpiaadidel. 32 kiidukaarti jagati neile inimestele, kes kirjutasid emakeelenädalal toredat omaloomingut proosa või luule näol. Ainult hinnetele “5” õppinud ja olümpiaadidel esinenud lapsed said lisaks tunnustuskaardile kingituseks shokolaadi.
Õpilaste juhendamise ja emakeelenädala korraldamise eest tunnustati seitset õppetajat, kes said samuti tänukirja või kiidukaardi.
1.-6. klassi õpilaste jaoks leidis samalaadne üritus aset vahetult pärast trimestri lõppu.
Fotol on 8. C klassi tunnustatud õpilased pärast kogunemist.