Kunda linna klubis toimus 19.aprillil Lääne-Virumaa Kesk- ja Gümnaasiumiastme Kooliteatrite Festival.
Austatud žürii tegi otsuse ja Riiklikul Kooliteatrite Festivalil 17.-19. mail Narvas esindavad Lääne- Virumaad  – Teatriansambel “Vabakas” ja Linnanoorte Näitetrupp.
Teatriansambel Vabakas  etendus “Head inimesed…”,  sündis  T. Rätsepa ja J. Viidingu näidendi “Olevused” ainetel. Lavastaja Aili Teedla.
Etenduses osalesid Rakvere Vabaduse Kooli õpilased: Eilis Senka, Elise Bobõlski, Luna-Mai Klettenberg, Adriana Vanamb, Elena Naumoska, Christian Aleksejev. Lisaks Teatriansambli liikmed Riigigümnaasiumist: Mikk Bobõlski ja Ainar Tropp, kes pälvis ka parima meesnäitleja tiitli.
Linnanoorte Näitetrupi “Kärbsel õnnestus kõik ära petta…”, N. Ammaniti “Mina ja sina” ainetel, lavastaja Tiina Rumm. Osalesid ka Vabaduse Kooli õpilased Annabel Sats ja Arabella Altrof, keda tunnustati parima naisnäitleja tiitliga.
Fotod: Martin Piir