1.-5. klassi lapsed kasvatavad klasside aknalaudadel lilli. Kõik klassid osalevad projektis „Lilled emale“, mille käigus külvati peamiselt sarvkannikesi ja tageteseid. Lilled loodetakse õitsema saada emadepäevaks.

3A, 4A, 4D ja 5D on koos klassijuhatajate Krista Asafova, Kristi Reinebergi, Janne Jürgensoni ja Inge Korkaga liitunud ka maasikasõprade projektiga. Selle tunnistuseks kasvavad nende klasside aknalaudadel maasikataimed, mille eest õpilased meelsasti hoolitsevad.

Lisaks eelpoolnimetatud taimede on õpetaja Inge klassi aknalaual veel ühed huvitavad tegelased – tillandsiad ehk õhulilled, mis ei vajagi kasvamiseks mulda. Tähelepanekud taimede kohta ilmuvad perioodiliselt klassi uksele, et oma ja ka teiste klasside õpilased näeksid, kuidas lilledel läheb. Nii on tore õppida!