28. novembril toimus Tapa Gümnaasiumis maakondlik “Koidulauliku” konkurss.

Meie kooli esindasid nooremas vanuseastmes ehk põhikooliõpilaste arvestuses 6 noort.

Greete Tepp, kes esitas  Lydia Koidula “Ema süda” ja Ellen Niidu luuletust “September”; Oliver Rätsep –  Lydia Koidula “Ema süda” ja Ellen Niidu “Tuulelohe”; Kenneth Karro –  Lydia Koidula “Ema süda” ja Ellen Niidu “Oh, seda väikest ohmu Otti”; Janeli Viira –   Lydia Koidula “Kodu”, Venda Sõelsepa “Ootel”; Samantha Muuli – Lydia Koidula “Miks sa nutad?” ja Hando Runneli “Mõtelda on mõnus”.  Kõik eelpool nimetatud on 5. klassi õpilased, keda juhendasid Kristi Reineberg ja Külli Tropp. Viiendike esitused olid väga vahvad.

Nooremas vanuseastmes saavutas I koha Rakvere Vabaduse Kooli õpilane Säde Lee Hitrov 8. klassist. Teda juhendas Aili Teedla.

Säde Lee esindab Lääne-Virumaad üleriigilisel “Koidulauliku” konkursil, mis toimub 11. detsembril Pärnus, Lydia Koidula muuseumis.