19. aprillil toimus 1.-9. kl õpilastele traditsiooniline Playback, mille teemaks oli Eesti ja Ukraina laulud Eurovisioonil. Publik sai nautida meeleolukaid esitusi. Olgu siinkohal lisaks fotodele ära toodud preemiad.

Eripreemiad:Südamlikkuse eripreemia – 2.A, Lavakujunduse eripreemia -4.B, Julguse eripreemia – 4.D, Omanäolisuse eripreemia – 4.C, Terviklikkuse eripreemia – 4.U, Liikumise eripreemia – 6.U, Kõige sarnasem originaalile – 7.U.

Žürii andis välja kolm preemiat kooliastmete kaupa, mille pälvisid:

I kooliaste -2.A (Stefan “Hope”), II kooliaste – 4.U (Verka Serduchka “Dancing Lasha Tumbai”) ning III kooliaste – 8.U ja 9.U (Go_A-Shum “Live”).

Nagu Eurovisioonile kohane sai publik  nutiseadet kasutades valida oma lemmiku, kelleks osutus 5.U klassi ansambel.