Eelmisel nädalavahetusel osalesid meie kooli raketijuhid Eve ja Külli Rakett69 õpihuvilaagrite järelseminaril, kus võeti kokku see, mis läks hästi, mis halvasti ja kuidas edaspidi saaks teha veelgi paremini. Suureks üllatuseks ja ka tunnustuseks tehtud tööle oli see, et seminari tuli avama Eesti Vabariigi president Alar Karis, kes oma sõnavõtus ütles, et tal on hea meel näha, et see rakett lendab aina suurema hooga.

Nii see on. Seminaril saime palju uusi mõtteid, kuidas veelgi paremini neid laagreid meie kooli õpilastele läbi viia. Ning kogesime paradokside muuseumis, kuidas erineva vaatenurga alt vaadates võivad asjad väga erinevad paista. Ka Rakett69 õpihuvilaagrites võib tulemusteni jõuda mitmeid erinevaid teid pidi. Ja see ongi väga vahva.

Sellel kevadel stardib Rakett69 meie koolis veel viiel korral. Neist kolm peamajas ja kaks Tallinna tn õppehoones. Oleme tänulikud kooli juhtkonnale, kelle toel need laagrid toimuma saavad. Nii suure toetuse eest sai meie kooli juhtkond nii organiseerijate kui meie kaaskolleegide tunnustuse.
Samuti saime teada, et ka järgmisel õppeaastal jätkab Rakett69 oma orbiidil tiirlemist.

Kohtume Rakett69 pardal!

Külli Tropp  ja Eve Raja