Mai on keskkonnakuu. Sel puhul ühendasid 7. B klassi saksa keele õppijad  keskkonnateema ja õuesõppe  metsakoristusega Palermos.
Prügikotid täitusid  kiiresti tühjade plastikpudelitega ja pakenditega, metsaalune sai puhtaks. Metsa jäetud prügi ei riiva ainult silma ega mõju hästi  ka metsaelustikule. Prügi koht pole metsas.
Lisaks õpiti tundma metsalilli  ja nende saksakeelseid nimetusi. Tund lõppes piknikuga ja J. W. von Goethe looduslüürika lugemisega.
Õpilastega käis metsa koristamas Maie Põdramägi.
Fotod tegi Marie-Heleene Apri.